Pello nieruchomości Pelješac, Korčula, Hvar

Pello Real Estate (Pello Nieruchomości) to licencjonowana agencja nieruchomości z siedzibą w miejscowości Lovište na Półwyspie Pelješac. W naszej ofercie można znaleźć dużą ilość nieruchomości z Pelješac, Korčula i Hvar - domy, apartamenty, grunty, lokale użytkowe i inne rodzaje nieruchomości. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepszą ofertę.

Novo u ponudi

Lokalizacje nieruchomości

PELLO REAL ESTATE
Tko smo i što radimo
Pello Real Estate to licencjonowana agencja nieruchomości, specjalizująca się obrocie nieruchomościami w regionie Południowej Dalmacji. Dzięki profesjonalnej opiece agenta oraz bliskiej współpracy z prawnikami, geodetami i innymi fachowcami sprawiamy, że Wasze pragnienia stają się rzeczywistością.
O nas

100% SECURE

Agencja Pello Real Estate pod nazwą PANIS VITAE sp. z o.o. jest sygnatariuszem Kodeksu Etyki Biznesu, posiada pozwolenie na prowadzenie działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zgodnie z czym przestrzega przepisów prawa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Certyfikowani agenci

Nasi agenci posiadają licencję Chorwackiej Izby Gospodarczej, a także znajdują się w spisie zarejestrowanych agentów zajmujących się pośredniczeniem w obrocie nieruchomościami.

Prawa autorskie © 2024. Pello nieruchomość, Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z użytkowania, w tym w celu personalizacji reklam i treści. Klikając "Akceptuję", akceptujesz wszystkie pliki cookie.